Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Wojewódzki Konkurs na najciekawszy scenariusz lekcji teatralnej

Wojewódzki Konkurs na najciekawszy scenariusz lekcji teatralnej

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” Katowice oraz  Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie serdecznie zapraszają nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na najciekawszy scenariusz lekcji teatralnej.

Udział w konkursie:

W konkursie może wziąć udział każdy nauczyciel województwa śląskiego. Warunkiem jest przesłanie w formie elektronicznej do dnia  15 czerwca 2016   karty zgłoszenia oraz scenariusza zajęć pod  adresem   rsk@womkat.edu.pl

W temacie korespondencji i załączniku należy podać nazwę przedszkola lub szkoły i miejscowość ( załącznik wyłącznie w formacie „ Dokument programu Word”)

Wysyłając zgłoszenie uczestnictwa nauczyciel wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie oraz publikację opracowanego scenariusza zajęć wraz z załączonymi do niego materiałami.

Uczestnik konkursu wypełnia formularz konkursowy zawierający: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, nazwę i adres szkoły lub przedszkola.

Szczegóły dotyczące konkursu>>

Formularz zgłoszeniowy>>

Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres: rsk@womkat.edu.pl